Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  POLONI | Punesim afatgjate ne fabrike


  Alxher Services hap vende vakante pune pa kualifikim, eksperence apo gjuhe te huaj ne: Poloni

  Profili i punes: Fabrike
  Kohezgjatja: 1 vjecare e rinovueshme
  Mosha nuk ka kriter
  Eksperience e meparshme: jo
  Gjuhe e huaj: Jo (njohesit e gjuhes angleze kane perparesi)
  Aplikim ne Cift: I preferuar


  Per me shume informacion rreth pozicioneve te puneve dhe menyres se aplikimit ju lutem na vizitoni ne rrjetet tona sociale Facebook https://www.facebook.com/alxher.services dhe Instagram https://www.instagram.com/alxherservices/

  JU MIREPRESIM
  Alxher Services


  Apliko
Working...
X