Jepet me qera Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 3 , me sipërfaqe totale 110m² organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit , kati 2 organizohet në 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete me sistem aspirimi. Ne cmim i perfshire dhe nje post parkimi.Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 2 (Du408008) - ISEA


Jepet me qera Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 3 , me sipërfaqe totale 110m² organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit , kati 2 organizohet në 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete me sistem aspirimi. Ne cmim i perfshire dhe nje post parkimi.
isea.al

Homepage - ISEAisea.al


Cel. : 0682990995

 
WhatsApp


Last edited: Yesterday at 16:39
Rr. "Mine Peza", prane Viles Tafaj
0682990092 0682990995
[email protected]