Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 2 (Du408008) 1500 Euro
  Jepet me qera Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 3 , me sipërfaqe totale 110m² organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit , kati 2 organizohet në 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete me sistem aspirimi. Ne cmim i perfshire dhe nje post parkimi.  Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 2 (Du408008) - ISEA


  Jepet me qera Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 3 , me sipërfaqe totale 110m² organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit , kati 2 organizohet në 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete me sistem aspirimi. Ne cmim i perfshire dhe nje post parkimi.
  isea.al

  Homepage - ISEA  isea.al


  Cel. : 0682990995

   
  WhatsApp


  Last edited: Yesterday at 16:39
  Rr. "Mine Peza", prane Viles Tafaj
  0682990092 0682990995
  [email protected]
Working...
X