Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, ofrohet vend pune Shofer furgoni

    Tirane, ofrohet vend pune Shofer furgoni







    Tirane



    Nr. Njesia - Zona me e afert?



    11 QTU | Kashar | Casa Italia





    Tipi

    me orar te plote



    Fusha | Profili i punes

    Shofer



    Gjuha







    Kompania “TEUTA DURRES” SHPK, lider në treg në sektorin ushqimor prej 28 vitesh me markat “TEUTA” dhe “GOLD”
    si edhe distributor ekskluziv i shumë markave premium Italiane si Riso Scotti, Pasta Garofalo, Ponti, Olitalia, Sant'Anna, Tedesco në mbi 20 ekskluzivitete për territorin Shqiptar,
    kërkon të punësojë:

    SHOFER FURGONI / TIRANË

    Kërkesa për kandidatin:

    · Të ketë eksperiencë pune;
    · I aftë të përshtatet dhe të punojë në grup;
    · Patentë për dhënien e makinës kategoria B.

    Detyrat / Përgjegjësitë:

    - Të menaxhojë dhe realizojë transportin e mallrave në destinacionet e duhura;
    - Është përgjegjës për mallin që mban në automjet dhe transporton;
    - Është përgjegjës për dokumentat shoqëruese (fatura) të mallit që transporton;
    - Informon eproret e tij për çdo parregullsi apo problem të shfaqur.

    Ofrohet:

    · Pagesë shume e mirë;
    · Trajnime të vazhdueshme;
    · Ambient me staf të ri dhe dinamik;

    Të gjithë personat e interesuar të kontaktojnë në numrin e telefonit 067 20 79 610.

     




    Apply


    WhatsApp

















    [email protected]
    Intervista e znj. Eleni Babameto për Revistën MONITORPërmirësimi i vazhdueshëm, gjithnjë prioritet i yni!Shiko më shumë Teuta: 30 vite në tryezën tuaj!Rrugëtimi ynë.Shiko më shumë SuperFoodsGama e gjerë e SuperFoods janë ushqime të pasura me lëndë ushqyese që konsiderohen të jenë veçanërisht të dobishme për shëndetin dhe mirëqenien. Shiko më shumë Ne e nisëm rrugëtimin […]
Working...
X