Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Durres, ofrohet vend pune ASISTENT MENAXHER BLERJESH

    Durres, ofrohet vend pune ASISTENT MENAXHER BLERJESH







    Durres



    Tipi

    me orar te plote



    Fusha | Profili i punes

    Menaxhim



    Gjuha

    italisht





    Kompania “TEUTA DURRES” SHPK, lider në treg në sektorin ushqimor prej 28 vitesh me markat “TEUTA” dhe “GOLD”
    si edhe distributor ekskluziv i shumë markave premium Italiane si Riso Scotti, Pasta Garofalo, Ponti, Olitalia, Sant'Anna, Tedesco
    në mbi 20 ekskluzivitete për territorin Shqiptar,
    kërkon të punësojë:

    ASISTENT MENAXHER BLERJESH – DURRËS

    DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË KRYESORE:

    Menaxhimi i inventarit, analizimi i gjendjes së artikujve, trendit të shitjeve të tyre dhe gjenerimi i porosive të reja;
    Gjenerimi i raporteve periodike lidhur me gjendjen në magazinë të artikujve të ndryshëm;
    Mbajtja dhe ruajtja e marrëdhënieve me furnitorët në lidhje me produktet, çmimet përkatëse, afatin e lëvrimit të porosive dhe termave të shpërndarjes;
    Organizimi i transportit në mënyrë sa më efektive në konteinerë/kamionë me qëllim uljen e kostove të transportit;
    Ndjekja e afateve të ardhjes së artikujve të rinj, komunikimi i datave te pritshme tek menaxheri i shitjeve dhe magazinieri;
    Ruajtja e komunikimit të vazhdueshëm me përfaqësuesit e kompanive të transportit, përgatitja e dokumenteve që nevojiten për doganën dhe mbajtja e marrëdhënieve me agjencinë doganore;
    Hedhja e faturave të blerjeve, importeve; Gjenerimi i raporteve në lidhje me blerjet dhe inventaret.
    Kërkesat e profilit:

    Arsimi i lartë (preferohet Dega Ekonomik);
    Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze dhe italiane (e folur dhe e shkruar);
    Njohuri shumë të mira të programeve të paketës Office.
    Të interesuarit mund të dërgojnë CV në email: [email protected].

    Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.

     




    Apply











    [email protected]
    Intervista e znj. Eleni Babameto për Revistën MONITORPërmirësimi i vazhdueshëm, gjithnjë prioritet i yni!Shiko më shumë Teuta: 30 vite në tryezën tuaj!Rrugëtimi ynë.Shiko më shumë SuperFoodsGama e gjerë e SuperFoods janë ushqime të pasura me lëndë ushqyese që konsiderohen të jenë veçanërisht të dobishme për shëndetin dhe mirëqenien. Shiko më shumë Ne e nisëm rrugëtimin […]
Working...
X