Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune Shitese


  1. Shitese per nje dyqan SecondHand & Outlet, 21 Dhjetori, Tirane.

  Kriteret e kerkuara:

  1. Eksperience e meparshme pune
  2. Aftesi shume te mira komunikuese
  3. E disponueshme per te punuar me turne: 09:00-17:00 dhe 13:00-21:00, nje dite ne jave pushim

  Ofrohen:

  · Kushte shume te mira pune, ambjent profesional dhe miqesor
  · Page e kenaqshme + bonuse
  · Mundesi rritjeje profesionale

  Per te aplikuar, dergoni CV me te dhenat tuaja ne adresen tone te e-mailit [email protected] ose kontaktoni ne numrin e celularit 069 444 9400

  2. Shitese ne magazine veshjesh me shumice : Autostrada Tirane-Durres, perballe Citypark

  Kriteret e kerkuara:


  Aftesi shume te mira komunikimiAftesi shume te mira organizativeEksperience e meparshme puneTe jete e disponueshme ne orarin 8:00-16:00 ose 09:00-17:00, E Hene- e Shtune


  Ofrohen:

  Kushte shume te mira punePagese baze dhe mundesi rritjeje ne varesi te performancesTransport i perfshire nese banon ne Tirane
  Per te aplikuar dergoni CV-ne tuaj ne e-mailin [email protected] ose kontaktoni ne 069 444 9400


  AplikoWhatsApp
Working...
X