Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Kerkojme Operator Telefonik per Turizem Dentar - Italisht (ne Qender)
  Je ne kerkim te nje pune te re?
  Apliko tani dhe behu pjese e Albania Medical Tourism

  Kerkojme Agjente Turizem Mjeksor:

  -Me eksperience/Gjuha Italiane
  -Baza deri ne 1000 €+Bonus
  -Trajnim mbi Turizmin Mjeksore
  -Punohet me Live Leads&Call me back

  Na kontaktoni:
  Cel: +355697070733
  Mail: [email protected]
  Adresa: Tek 9 kateshet, Pallati Turdiu (siper MonCheri)


  AplikoWhatsApp
Working...
X