Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ENZO ATTINI kerkon te punesoje EKONOMISTE (full time)
  ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time)

  KËRKESAT E PROFILIT:
  1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.
  2-Te kete eksperience pune si ekonomiste.
  3-Te kete bere kursinin e fiskalizimit
  4-Te dije te punoje ne menyre perfekte me programin Financa 5 dhe ne exel.
  5- Preferohet te kete pasur eksperience ne zyre kontabiltietit.
  6-Te njohe gjuhen Angleze.
  PAGESA SHUME E MIRE NE KRAHASIM ME TE NJEJTIN POZICJON NE KOMPANITE E TJERA TE TE NJEJTIT PROFIL .

  Nuk do te meren parasysh CV pa eksperience te plote pune si Ekonomiste !

  Te interesuarat mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar:
  EMAIL: [email protected]
  TEL. +355676323466
  Suksese!


  AplikoWhatsApp

Working...
X