Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune AGJENTE MARKETINGU (vajze)
  ENZO ATTINI eshte kompania e cila ofron Ora premium autentike dhe aksesore te tjere ne te gjithe Boten, nepermjet shitjeve online.


  ✅ PËRGJEGJËSITË KRYESORE:
  Të mirembaje dhe krijoje database te sherbimeve të kompanisë.Te dije te komunikoje dhe te lidhe kontrata me partnere .Planifikon dhe menaxhon strategjitë e marketingut të rekrutimit.
  ✅ KËRKESAT E PROFILIT:
  Aftesi shume te mira ne te shkruarNjohuri e mire te Instagram / Tik Tok / Pinterest / Twitter / Linkedin etj.Te jete e komunikueshme, te dije te punoje ne grup, te perballoje presionin.Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe promovimi;Te besojne ne vlerat e bisnesit si integriteti, morali dhe etika.Aftesi te mira organizative dhe pune ne grup.Te jete metodike dhe e organizuar.Preferohet nje Diplome unversitare, por jo e domosdoshme- Paga mbi 50000 leke ne varesi te performances ne pune.📩 Te interesuarat mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar: [email protected] ose ne Watsup.00355676323466
  Sulsese !
  AplikoWhatsApp

Working...
X