Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Agjenste shitjesh online (ne zyrat e kompanise) (vajze)-PAGA baze 35000 lek+ BONUSE qe e cojne ne total mbi 50'000 lek
  ✅Cfarë ofrojmë ne:
  - Mundësinë për të punuar në orarin më të përshtatshëm për ju.
  Oraret jan Turni 1 (8-13:00), Turni 2 (13-18:00), Turni 3 me transport (18:00 - 00:00)
  - Mundësi për rritje ekonomike.
  - Mundësi për rritje profesionale.
  - Grup pune mbështetës dhe motivues.
  -PAGA baze 35000 lek+ BONUSE qe e cojne ne total mbi 50'000 lek

  ✅Cfare kërkojmë ne:
  - Duhet të jetë dinamike.
  - Të ketë aftësi të mira komunikimi.
  - Të ketë njohuri të mira në të shkruarit të gjuhes Shqipe.
  Te interesuarat mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar: [email protected] ose watsup : 00355676323466
  Suksese!

  Show Roomi : Sheshi Willson, Tirane.


  AplikoWhatsApp

Working...
X