Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Agjente shitjesh te produkteve ENZO ATTINI ne showroom ,(vajze)-PAGA baze 35000 lek+ BONUSE qe e cojne ne total mbi 70'000 lek
  Pozicioni punes: Agjente shitjesh te produkteve ENZO ATTINI ne showroom.

  Kompania ENZO ATTINI kerkon :
  Te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht ne sektorin e shitjes.

  PËRGJEGJËSITË KRYESORE:
  Të promovojë dhe të rrisë shitjen e produkteve dhe sherbimeve të kompanisë;
  Të kujdeset në mënyrë të detajuar për respektimin e politikave te shitjes dhe sherbimeve të Kompanisë;
  Të mbaj kontakte të vazhdueshme me klientët e kompanisë, me qëllim rritjen e cilësisë së shërbimit;

  Kompania ENZO ATTINI ofron:
  -Nje mjedis pune plot energji, vullnet te mire, bashkepunim, sfida, mundesi per te fituar dhe tu rritur.
  -Trajnim i vazhdueshem brenda kompanise.
  -Super mbeshtetje dhe sisteme per ta bere punen tuaj me te lehte.
  -Rritje financiare sipas sukseseve individuale.
  -Orari punes 7 ore ne dite.
  -Turni i pare. (Orari 8:00 deri ne 15:00)
  -Turni i dyte. (Orari 14:00 deri ne 21:00)
  -1 dite ne jave pushim.
  -PAGA baze 35000 lek+ BONUSE qe e cojne ne total mbi 70'000 lek

  KËRKESAT E PROFILIT:
  Preferohet te kete eksperience ne shitjen e produkteve ose sherbimeve.
  Te jete e komunikueshme, te dije te punoje ne grup, te perballoje presionin dhe te menaxhoje me efikasitet rrjetin e klienteve te kompnanise;
  Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe promovimi;
  Te besojne ne vlerat e bisnesit si integriteti, morali dhe etika.
  Njohuri e mire e Facebook/Instagram
  Aftesi te mira organizative dhe pune ne grup.
  Te jete metodike dhe e organizuar.
  Preferohet nje Diplome unversitare, por jo e domosdoshme
  Preferohet kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze.

  Te interesuarat mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar: [email protected]
  Suksese!
  watsup : 00355676323466
  Show Roomi : Sheshi Willson, Tirane.


  AplikoWhatsApp

Working...
X