Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, Kerkohet Motorrist Shperndares, Paga 50.000 leke
  Kerkohet Motorrist Shperndares, Paga 50.000 Leke, Tirane

  Kriteret
  ✔️Te njohe zonat shume mire
  ✔️Te jete serioz dhe korrekt

  Ofrohen:
  ✔️Kushte shume te mira pune
  ✔️Orari 12.30pm - 20.30pm
  ✔️Paga: 50.000 Leke
  -Mosha: 25 - 45 vjec
  -Motorri sigurohet nga kompania (model pa marsha)
  -Dyqani ndodhet ne Bllok.

  Te interesuarit mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar:
  EMAIL: [email protected] ose watsup ne nr. - 0676323467
  TEL. +355676323467
  Suksese!
  AplikoWhatsApp

Working...
X