Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ELECTRONIC LINE kerkon turni i dyte Motorrist
  Kerkohet Motorrist Shperndares, Tirane

  Kriteret
  ✔️Te njohe zonat shume mire
  ✔️Te jete serioz dhe korrekt

  Ofrohen:
  ✔️Kushte shume te mira pune
  ✔️Orari 12.30pm - 20.30pm
  ✔️Paga: Shume e mire ne krahasim me tregun e punes

  -Mosha: 25 - 45 vjec
  -Motorri sigurohet nga kompania (model pa marsha)
  -Dyqani ndodhet ne rrugen Mine Peza .

  Te interesuarit mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar:
  EMAIL: [email protected] ose watsup ne nr. - 0676323467
  TEL. +355676323467
  Suksese!
  AplikoWhatsApp

Working...
X