Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  NORVEGJI-Punesim sezonal 6-mujor sezoni pranvere 2024 | 13-15euro/ora
  ❗️Regjistrimet ne mbyllje per sezonin pranvere2023-vere/vjeshte2024 ❗️

  Punesim 4-6 mujor ne Norvegji ne ferma bujqesore per:
  • Femra & Meshkuj (njohesit te traktorit apo mjeteve bujqesore kane perparesi)
  • Cifte 👫

  Aplikantet duhet te:
  1. Njohin gjuhen angleze
  2. Jene te moshes 19-45 vjec
  3. Personat me njohuri ne bujqesi apo eksperience te meparshme kane perparesi
  4. Mund te aplikojne dhe personat pa eksperience pune

  Kushtet e punes:
  • 13€-15€ ora
  • Akomodimi ne dhome personale
  • Oret e detyrueshme: 40/jave
  • Mundesi per te punuar ore shtese, fundjava etj.
  • Bonuse ne baze te arritjes

  Nese deshironi te merrni pjese ne kete program dhe plotesoni kushtet e permendura dergoni ne adresen e email: [email protected] “kerkese per programin e Norvegjise” (cdo email i derguar ndryshe nuk do te merret parasysh)

  Per me shume informacion mun dte na vizitoni ne rrjetet sociale Instagram: https://www.instagram.com/alxherservices/ dhe Facebook: ​https://www.facebook.com/alxher.services

  ALXHER SERVICES
  📈Go Higher, Go Safe📈
  Apliko
Working...
X