Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  The wall! Vend Vakant Pune:Kuzhinjer/e,Ndihmes Kuzhinjer/e


  The Wall në kuadër të zgjerimit te stafit Shpall Vende Vakante pune ne pozicionin

  1 :Kuzhinjer/e,
  2:Ndihmes Kuzhinjer/e

  Page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune!

  Te interesuarit te Kontaktojne :0697571111
  WhatsApp
Working...
X