Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  GREQI | SHERBIM KLIENTI (GJermanisht, Italisht, Frengjisht, Hollandisht, Skandinavisht etj)


  Alxher Services, kompania e rekrutimeve nderkombetare ne: US, EU & Middle East
  ka hapur vende vakante per punesim afatgjate&te shpejte ne Greqi (Athine, Krete, Selanik)
  per pozicionin: Sherbim Klienti ne te gjitha gjuhet e europes
  kryesisht si me poshte:

  - Gjermanisht
  - Italisht
  - Nordike (Suedisht, Gjermanisht, Norvegjisht, Daneze, Finlandeze, Islandeze)
  - Frengjisht
  - Hollandisht
  - Spanjisht
  - Malteze
  - Sllovene, Bullgare, Rumene, Ceke etj

  Aplikantet duhet te:

  - Kene njohuri te njeres prej gjuheve ne nivel B2
  - Te jene te rrjedhshem ne komunikim
  - Natyre shoqerore dhe pozitive

  Ofrohet:
  - Ndermjetesim pa pagese
  - Pagese minimale duke filluar me 1500euro
  - Bonuse dhe trajnime te vazhdueshme
  - Mundesi rritje ne detyre
  - Ambient nderkombetare pune
  - Bileta e udhetimit dhe akomodimi muajin e pare i paguar
  - Nuk kerkohet njohja e gjuhes greke

  Per te aplikuar ju lutemi te dergoni cv tuaj ne gjuhen angleze ose ne nje nga gjuhet qe aplikoni tek adresa [email protected].
  JU MIREPRESIM!


  Apliko
Working...
X