Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, ofrohet vend pune Punetor magazine

    Tirane, ofrohet vend pune Punetor magazine






    Kompania “TEUTA DURRES” SHPK, lider në treg në sektorin ushqimor prej 27 vitesh me markat “TEUTA” dhe “GOLD” si edhe distributor ekskluziv i shumë markave premium Italiane si Riso Scotti, Pasta Garofalo, Ponti, Olitalia, Sant'Anna, Tedesco në mbi 20 ekskluzivitete për territorin Shqiptar, kërkon të punësojë:


    PUNËTOR MAGAZINE / TIRANË


    Kërkesa për kandidatin:



    Mosha 20 - 36 vjeç;
    Të jetë i shkathët dhe i aftë për të përballuar volumin dhe ngarkesën në punë;
    Të jetë i komunikueshëm, korrekt dhe i aftë të punojë në grup;
    Të ketë njohuri ose leje drejtimi në përdorimin e pirunit.


    Detyrat kryesore:



    Jep ndihmë në magazinë duke ndihmuar në zbatimin e punës së përditshme duke mbështetur punën e magazinierit për procese të ndryshme;
    Ndihmon në procesin e riorganizimit të hapësirës së magazinës për ta mbajtuar atë të rregullt si dhe për të krijuar hapësirën e nevojshme;
    Ndihmon gjatë procesit të ngarkimit dhe shkarkimit të mallrave në automjetet e kompanisë dhe ato që transportohen drejt distributoreve;
    Ndihmon në procese të ndryshme brenda magazinës.


    Të gjithë personat e interesuar të kontaktojnë në numrin e telefonit 067 20 79 610.

     




    WhatsApp













    Company logo

    [email protected]
    Intervista e znj. Eleni Babameto për Revistën MONITORPërmirësimi i vazhdueshëm, gjithnjë prioritet i yni!Shiko më shumë Teuta: 30 vite në tryezën tuaj!Rrugëtimi ynë.Shiko më shumë SuperFoodsGama e gjerë e SuperFoods janë ushqime të pasura me lëndë ushqyese që konsiderohen të jenë veçanërisht të dobishme për shëndetin dhe mirëqenien. Shiko më shumë Ne e nisëm rrugëtimin […]
Working...
X