Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, ofroj vend pune

    Tirane, ofroj vend pune







    Tirane



    Nr. Njesia - Zona me e afert?



    7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori





    Tipi

    me orar te plote



    Fusha | Profili i punes

    Marketing



    Gjuha

    anglisht



    Eksperienca



    vetem me eksperience







    VEGA Group, është një kompani lider në fushën e energjive të rinovueshme në Shqipëri dhe më gjerë. Të specializuar në sektorin e fotovoltaikës dhe infrastrukturën e karikimit të automjeteve elektrike, ne po udhëheqim rrugën drejt një të ardhmeje të qëndrueshme dhe të gjelbër.
    Në kuadrin e zgjerimit të kompanive të saj, për të ofruar një shërbim sa më profesional, VEGA Group po kërkon të zgjerojë stafin me një Graphic Designer.


    Detyra të Përgjithshme të Rolit:

    Krijon dhe editon materiale të ndryshme të marketingut si broshura, postera, flyers, billboards, etj.
    Krijon dhe editon templates dhe postimet për në rrjete të ndryshme sociale.
    Zhvillimi i grafikave për përdorim në rrjetet sociale dhe në website.
    Krijimi i elementeve vizuale për reklamat dixhitale dhe print.
    Editon grafikisht imazhe, video të ndryshme dhe grafika të lëvizshme.
    Ruajtja dhe zhvillimi i identitetit vizual të brandit për të siguruar një pamje konsistente në të gjitha materialet.
    Punon për përmirësimin dhe zhvillimin e mëtejshëm të identitetit të markës (brand identity).
    Dizajnimi i prezantimeve, raportimeve, banners, roll-ups apo materialeve të ndryshme për takime, evente, panaire, etj.
    Bashkëpunimi me ekipin e marketingut dhe departamentet e tjera, për të kuptuar nevojat, propozuar dhe zhvilluar zgjidhje kreative për fushatat e marketingut.
    Qëndron i mirëinformuar mbi trendet e praktikat më të mira në dizajn grafik dhe marketing, si dhe i vendos në zbatim ato.

    Kriteret dhe kualifikimet:
    Arsim i lartë, kurse apo trajnime në Dizajn Grafik, Art, apo fusha te ngjashme.
    Eksperiencë e mëparshme e provuar pune në këtë pozicion.
    Njohuri shumë të mira të software të dizajnit grafik si Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign, etj).
    Përvojë në editimin e videove dhe grafikave të lëvizshme.
    Aftësi në programe si Premiere Pro, After Effects, Da Vinci, etj.
    Kreativ, kupton parimet e dizajnit, tipografisë dhe skemave të vendosjes.
    Njohuri të tendencave, parimeve dhe strategjive të marketingut dixhital.
    Aftësi shumë të mira të të shprehurit në gjuhën shqipe dhe angleze, të cilat do të reflektohen në materiale të shkruara.
    Aftësi të mira të menaxhimit të kohës, organizimit dhe menaxhimit te disa projekte njëkohësisht duke përmbushur afatet.
    Aftësi për të punuar në mënyrë efektive në një ekip dhe për të marrë përgjegjësi individuale dhe për të zgjidhur probleme.



    Shënime:
    Për të aplikuar për këtë pozicion ju lutem dërgoni CV-në tuaj me foto në adresën: [email protected] me subjekt "Graphic Designer" ose aplikoni direkt në linkun: https://vega-group.odoo.com/jobs/graphic-designer-9

    Website i VEGA GROUP: vegagroup.al

    Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.


    *Çdo informacion që do të paraqesin kandidatet lidhur me shprehjen e interesit të tyre për sa më sipër, do të trajtohet me një nivel sigurie të standarteve më të larta për ruajtjen dhe përpunimin e këtyre të dhënave në përputhje të plote me parashikimet e ligjit nr. 9887 datë 10.03.2008 "Për Mbrojtjen e të Dhënave Personale" i ndryshuar dhe aktet nënligjore të nxjerra në zbatim të tij.




     




    Apply
Working...
X