Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    kerkohet

    kerkohet






    Kërkohet Agjent Shitjesh nga Dera në Derë!
    A je gati të dalësh jashtë dhe të bësh magji?
    Ne jemi në kërkim të një personi energjik, miqësor dhe me iniciativë për t'u bashkuar me ekipin tonë si Agjent Shitjesh nga Dera në Derë! Nëse të pëlqen të takosh njerëz të rinj, të shijosh natyrën e hapur (qoftë në shi apo diell), dhe ke aftësinë të kthesh një "jo faleminderit" në një "trego më shumë", ne të duam në skuadrën tonë!
    Çfarë të ofrojmë? ????

    Fleksibilitet që s'mund ta imagjinosh! Përshtate orarin tënd si të duash.
    Fitime që përputhen me përpjekjet e tua - komisioni pa kufi do të thotë që mundësitë janë të pakufizuara!
    Argëtim - kush tha se puna s'mund të jetë e këndshme? Tek ne, është pjesë e paketës.
    Trajnime që të pajisin me të gjitha mjetet që të duhen për të arritur sukses - nuk është e nevojshme përvoja, vetëm vetja jote magjepsëse.
    Ekip Mbështetës - bashkohu me një grup individësh pozitivë dhe me mendje të hapur që të gjithë mbështesin suksesin tënd.
    Detyrat​Misioni Yt, Nëse Vendos ta Pranosh:

    Angazho dhe Energjizo: Do të jesh fytyra e markës sonë, duke sjellë produktet dhe shërbimet tona në jetë, drejtpërdrejt në pragun e njerëzve.
    Dëgjo dhe Mëso: Zbulon nevojat e klientëve të mundshëm dhe përshtat qasjen tënde për t'i përmbushur ato.
    Mbyll Marrëveshjen: Përdor fuqitë tënde bindëse për të mirën, duke kthyer perspektivat në klientë të kënaqur.
    Reagime dhe Argëtim: Ndaj përvojat e tua me ekipin - çfarë funksionon, çfarë jo, dhe si mund të bëjmë të gjithë më mirë (gjithmonë duke u argëtuar).
    Kualifikimet​A Je Ylli Ynë i Ardhshëm i Shitjeve?

    Je i guximshëm, i sigurt në vetvete dhe s'e ke problem të dëgjosh "jo".
    Ke një natyrë optimiste që bën që të tjerët të të vënë re.
    Kërkosh më shumë se vetëm një punë - dëshiron të bësh ndryshim.
    Je një nismëtar që adhuron idenë e rritjes personale dhe potencialit për të fituar.
    Beson se puna duhet të jetë vendi ku ndodh argëtimi!

    Të interesuarit mund të dërgojnë CV-të në adresën: [email protected]

     




    Apply
Working...
X