Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Menaxher i Departamentit te Burimeve Njerezore

    Menaxher i Departamentit te Burimeve Njerezore






    EPPC Albania kërkon një Menaxher i Departamentit të Burimeve Njerëzore për klientin e saj,
    një ndër kompanitë më të mëdha e të konsoliduara në vend dhe rajon në import-distribucion.

    Përgjegjësitë Kryesore:

    Dizenjon, formulon, rishikon dhe rekomandon politikat dhe objektivat e BNJ për kompaninë;

    Kontrollon implementimin e programeve të BNJ për stafin;

    Përgjegjës për hartimin, zbatimin e strategjive të zhvillimit të stafit, duke përfshirë vlerësimin e performancës, trajnimin dhe zhvillimin e stafit, promovimet dhe strategjitë e vazhdimësisë për pozicionet kyçe;

    Menaxhon stafin e Departamentit – trajnon personelin e ri nën mbikqyrjen e tij/saj;

    Mban kontakte të ngushta me autoritetet ligjore/shtetërore dhe palët kyçe të interesit për Burimet Njerëzore, çështjet që i shërbejnë interesit më të mirë të operacioneve të kompanisë në selinë qendrore dhe njësitë e biznesit;

    Dizenjon dhe mundëson praktikat më të mira përsa i përket elementeve të pagës, duke përfshirë kompensimet, benefitet, skemën e sigurimeve dhe paketat e tjera të ngjashme;

    Menaxhon buxhetin e departamentit të BNJ;

    Siguron delegimin efektiv të detyrave sa herë është e nevojshme tek stafi direkt që ka në varësi.

    Kërkesat për këtë pozicion janë:

    Diplomë Universitare në Shkenca Ekonomike/Shkenca Sociale/Juridike etj;

    Përvojë e mëparshme e konsoliduar në pozicione drejtuese në BNJ;

    Të zotërojë shumë mirë gjuhën Angleze;

    Përvojë në hartimin e programeve të rekrutimit, kompensimit dhe përfitimeve, zhvillimit të stafit;

    Aftësi drejtuese, organizative dhe vendimmarrëse.

    Si të aplikoni:

    Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj duke ndjekur linkun: https://aplikim.eppc.al

    Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj do të kualifikohet.
    Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.

     










    www.eppc.al | aplikim.eppc.al
Working...
X