Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune Asistente Zyre
  BBD sh.p.k, Distributor zyrtar per tregtimin e markes se njohur Franck Kafe,
  kerkon te punesoje: Asistente Zyre.

  Detyrat:
  Pergatitja e raporteve te ndryshme dhe
  dokumentave te tjera.Kontakti me furnitoret dhe transportin.Pergjegjes per mardheniet me zyren e avokatit dhe permbarimit.Rishikimi I kontratave te klientve.
  Kualifikimet
  Me eksperienc pune (avantazh eksperienc si juriste).Te kete aftesi koordinuese dhe organizuese.Te kete aftesi te shkelqyera per zgjidhjen e situatave te ndryshme.Te kete aftesi shume te mira komunikuese.Mosha: mbi 25 vjec.
  Të interesuarit t dergojne Cv në adresën
  E-mail: [email protected]
  Nr.telefoni: 0686033033
  Adresa: Ish, Fabrika e qelqit, Kombinat.
  AplikoWhatsApp
Working...
X