Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofroj vend pune Menaxher, Departamenti Kafes
  BBD sh.p.k, Distributor zyrtar per tregtimin e markes se njohur Franck Kafe,
  kerkon te punesoje Menaxher Shitje per Kafen!

  Detyrat / Përgjegjësite:
  Një nga detyrat kryesore është gjetja e klienteve te rinj. Prezantimi i kafes Franck.Kryerja e negociatave me klientin, përcaktimi i kushteve specifike të kontratës dhe finalizimi i saj. Kontaktimi ne menyre te vazhdueshme me klientet per te ndjekur problematikat dhe ecurine. Paraqitja tek klienti në mënyrë profesionale, me të gjithë informacionin e duhur. Raport ditore per vizitat tek klientet.
  Kërkesat:
  Të ketë mbi 3 vjet eksperiencë pune në ketë fushë.Të ketë përfunduar arsimin e lartë. Aftësi për të punuar në grup.Te zotroje patente te klasit B. Të jetë i komunikueshem.
  Ofrohet :Page Baze +Bonus per kontrata.
  -Trajnim mbi produktet e kompanise.
  -Ambient pune komod.
  -Mundesi rritje.

  Personat e interesuar të dërgojne CV ne e-mail: [email protected]
  Cel. : 0686033033


  AplikoWhatsApp
Working...
X