Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofroj vend pune Asistente Shitje


  Kompania Infosoft Office sh.p.k, ne kuader te zhvillimit te vazhdueshem,
  kerkon kandidate energjike, te kualifkuar dhe me experience per postin Asistente Shitje.

  Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:
  Te kete perfunduar Arsimin e larte.Te kete experience pune ne shitje me mbi 1 vit.Te jete nje person i komunikueshem.E afte te punoje ne grup dhe te perballoje volum pune.Aftesi te mira organizative dhe analizuese.Mosha e preferuar nen 35 vjec.
  Te interesuarit te dergojne Leter Interesi dhe CV ne adresen [email protected]

  Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.


  Apliko
Working...
X