Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune Stomatolog


  Klinike lider ne turizmin dentar ne kuader te zgjerimit te stafit eshte ne kerkim te nje mjeku protezist

  Kualifikimet:

  Eksperience minimale 2 vite ne te njejtin rol

  te kete njohuri te:

  proceseve laboratorike
  protezave fikse
  protezave te levizshme
  protezave mbi implante

  Zoterimi i gjuhes italiane dhe angleze

  Cfare Ofrojme ne:

  Kontrate te rregullt pune
  Pagese baze nder me konkurrueset ne treg plus perqindje
  Rritje profesionale

  Na kontaktoni: 0686052709

  Adresa: Bllok
  Cel. : 0686052709


  WhatsApp
Working...
X