Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune Recepsioniste


  Klinike Dentare nder me prestigjozet ne treg kerkon staf ne pozicionin :

  Recepsioniste

  Kualifikimet:

  Eksperience e meparshme ne te njejtin pozicion pune

  Zoterimi i gjuhes italiane dhe angleze

  Te kete njohuri te mira kompjuterike

  Te kete aftesi shume te mira komunikimi me pacientet dhe koleget


  Ofrojme per bashkepunetoret tane:

  Kontrate te rregullt pune

  Pagese extra per oret jashte orarit te punes

  Oraret :e hene e premte 09.00-18.00 e shtune 09.00-14.00

  Adresa: Bllok

  Kontaktoni: 0686052709


  Cel. : 0686052709


  WhatsApp
Working...
X