Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, kerkohet Stomatolog - Endodontist


  Klinike dentare Leader ne Turizmin Dentar ne kuader te zgjerimit te stafit po kerkon te intergroje ne organigramen e saj nje mjek endodontist.

  Cfare presim nga ty?

  Kryerjen e mbushjeve te dhembeve
  Kryerjen e trajtimit te kanalit te rrenjes per te trajtuar pulpen e dhembit te demtuar ose te infektuar
  Kryerjen e rindertimit te dhembit te demtuar

  Te flasesh dhe te komunikosh mire ne gjuhen italiane
  Gjuha angleze si gjuhe e dyte eshte nje bonus
  Ti kushtosh vemendje detajeve dhe mbajtja e standarteve te larta profesionale ne komunikim me pacientet dhe koleget

  Cfare ofrojme:

  Nje mjedis te kendshem pune, me kulture pozitive dhe ekip mbeshtes
  Rroge nga me konkurrueset ne treg dhe rivleresim te pervitshem ne baze te performances individuale
  Akses ne cmimet preferenciale ne sherbimet e klinikes per ty dhe familjen tende
  Te gjitha benefitet e siguruara nga kodi i punes se RSH

  Per te aplikuar mos ngurro te na kontaktosh: 0686052709


  WhatsApp
Working...
X