Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune Operatore Telefonike


  Agjensi Turistike italiane kerkon te shtoje ne organigramen e saj:

  Operator Telefonik B2B

  Detyra:

  Kontaktimi i koorporatave ne territorin italian me qellimin per te prezantuar agjensine dhe per te caktuar takim fizik me ta

  Kriteret:

  Te zoteroje gjuhen italiane

  Disponibilitet per te punuar me kohe te plote 09.00-18.00 nga e hena ne te premte

  Fundjavat pushim

  Pagesa 600 euro neto

  Adresa: Rruga e Kavajes  Cel. : 0686052709


  WhatsApp
Working...
X