Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune Agjent Shitjesh


  EPPC Albania kërkon një Agjent Shitjesh, për klientin e saj, një ndër kompanitë më të mëdha e të konsoliduara në vend dhe rajon në fushën e importit dhe distribucionit.

  Përgjegjësitë Kryesore:

  · Identifikon klientë të rinj dhe mirëmban klientët ekzistues;
  · Prezanton në mënyrë të detajuar produktet tek klientët;
  · Zbaton planin ditor duke vizituar pikat e shitjes në zonën që mbulon;
  · Identifikon dhe suporton kërkesat e klientit;
  · Kontrollon gjendjen e stokut të produkteve në pikat e shitjes;
  · Raporton mbi mbarëvajtjen e punës në departamentin përkatës.

  Kërkesat për këtë pozicion janë:

  · Diplomë Universitare;
  · Eksperiencë e mëparshme në pozicione të ngjashme;
  · Aftësi shumë të mira komunikuese, organizative dhe negociuese;
  · Njohuri të mira të paketës MS Office;
  · Të zotërojë patentë të klasit B.

  Si të aplikoni:

  Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj duke ndjekur linkun:  Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj do të kualifikohet. Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.


  Apliko
Working...
X