Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Marriott Tirana- Sanitare , Pjatalares & Teknik Mekanik per Kondicionimin
  Tirana Marriott Hotel po zgjeron ekipin dhe eshte duke rekrutuar!

  Sanitar/e e ambjenteve te perbashketaKamarier ResorantiRecepsionist/e Turni i NatesKamarier Sherbimi ne DhomeTeknik Mekanik per KondicioniminSpecialist Finance - Income AuditorPortier


  Nese jeni te interesuar per pozicionet si me siper dhe te tjera dhe per t' u njohur me ne detaj,
  ju lutem klikoni ne linkun Marriott careers page: https://jobs.marriott.com/marriott/jobs

  ose na kontaktoni me mesazh ne WhatsApp: 069 808 43 23

  BEHU PJESE E FAMILJES MARRIOTT NE TIRANE!
  AplikoWhatsApp

Working...
X