Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Freelance Social Media Manager & Graphic Designer

  Ngrini prezencën tuaj në internet me shërbimet e mia të krijimit të përmbajtjes vizuale dhe dizajnit grafik.
  Unë specializohem në grafika vizualisht tërheqëse të përshtatura për markën dhe qëllimet tuaja unike të rritjes së brandit online.
  Në 5 vite eksperiencë me klientë të huaj dhe Shqiptarë tashmë kam krijuar konfidencë në shërbimin që ofroj, më poshtë po rendis disa nga to:

  1. Dizajn grafik/Brandim
  2. Krijim kontenti/Menaxhim i rrjeteve sociale
  3. Fotografi

  Bashkëngjitur do të gjeni një portofol punësh dhe CV:  Nëse jeni të interesuar mund të më kontaktoni në: +355694310029 / [email protected]

  Ju falenderoj,
  Iris

  Cel. : 0694310029

   
  Contact


  WhatsApp

  Last edited: Saturday at 14:46
Working...
X