Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tipe Vilash Rezidenciale për Shitje në Farkë të Vogël!








    Tipe Vilash Rezidenciale për Shitje në Farkë të Vogël!
















































    Cmimi Euro

    500000 €






    ♦Rezidencë e re vilash, një nga projektet më të reja, e cila ka një vendodhje shumë të mirë, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, vetëm 1.2 km nga Liqeni i Farkes dhe 3.6 km në vijë ajrore nga qendra e Tiranës. Kompleksi rezidencial modern ndodhet vetem 600 m nga zona e Saukut, me akses direkt në rrugën lokale, afër rrugës së “Elbasanit” dhe shumë pranë Liqenit Artificial etj.

    ♦Detaje të vilave:
    •Këto tipe Vilash kanë një sipërfaqe totale ndërtimi prej 310.3m² dhe sipërfaqe parcele duke nisur nga 387.1m² deri në 593.9m².
    •Në secilën vilë disponohen dy poste parkimi.
    •Ndërtimi i tyre është organizuar në 3 kate.

    ♦Organizimi:
    •Kati përdhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, dhomë garderobë, 2 tualete, lavanderi dhe depo.
    •Kati i parë organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, ambjent ngrënie, 1 dhomë gjumi , 1 tualet , 1 ballkon.
    •Kati i dytë organizohet nga 1 ambjent ndenje,1 dhomë gjumi,1 tualet dhe verandë.

    ♦Cilësime të tjera:
    •Arkitekturë moderne, me eksperiencë ndërkombëtare në projektimin e rezidencave luksoze dhe elitare.
    •Vendodhje strategjike, akses me pikat kryesore të qytetit, një nga prioritetet më të rëndësishme.
    •Akses me rrugët kryesore, qendrat tregtare siç është TEG-u, liqeneve të Tiranes dhe parkut.
    •Cilësi absolute e ndërtimit dhe standart i çertifikuar i materialeve të përdorura.
    •Oborre private për vilat.
    •Rezidencë e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7.

    ♦Parashikuar të mbarojë brenda 2025!
    ♦Aktualisht ofrohen me një çmim okazion prej: 500,000 Euro

    ♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

    Cel. : +355686003001

     




    Contact


    WhatsApp

















    Rr. “Astrit Sulejman Balluku” 1001 Tirana – Albania
    (Tek Gjykata e Rrethit)
    0686003001 | [email protected]
Working...
X