Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, shitet apartament 180 m² (EKSPOZITA BUILDING)








    Tirane, shitet apartament 180 m² (EKSPOZITA BUILDING)
























    Zona/Rruga : EKSPOZITA BUILDING

    Ekspozita Building, nje projekt unik ne zemer te Tiranes me 24 kate nga te cilat 25.509 m2 banim, 980 m2 njesi dhe 712 poste parkimi.
    Dizajni i godinës i ka kushtuar vëmendje të madhe klimës së Tiranës.
    Nivelet e larta të izolimit të saj, hijet diellore për të minimizuar fitimin e nxehtësisë dhe tarracat e mëdha që veprojnë si rregullues diellor,
    sigurojnë që ndërtesa do të ketë nevojë për 30% më pak energji se zhvillimet e tjera të krahasueshme.
    Forma arkitekturore e ndërtesës është frymëzuar nga forma e malit të Dajtit.
    Ky projekt thekson hapësirat e gjelbra dhe zonat e përbashkëta që favorizojnë ndërveprimin mes banorëve.
    Godina multifunksionale Ekspozita Building, do të ketë një lartësi totale prej 93 metrash, me 24 nivele mbi tokë dhe 5 nëntokë.
    Zonat e parkimit, tregtare dhe zyrave do të kenë akses në 16 ashensorë me shpejtësi të lartë.
    Zona e banimit e pallatit do të shërbehet nga 10 ashensorë.
    Zonë e preferuar për banim pasi ofron të gjitha facilitet dhe një standart elitar jetese.

    Për më tepër informacion, më kontaktoni!

    Cel. : 0674885815

     




    WhatsApp











    Bulevardi Gjergj Fishta 146, qendra Alpas - Tirane
    +355688888800
Working...
X