Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 21, 176 m² 800.000 € ( Sheshi Skënderbej, Tirana)








    Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 21, 176 m² 800.000 € ( Sheshi Skënderbej, Tirana)





























    Tirane



    Nr. Njesia - Zona me e afert?



    9 Qender





    Tipi



    apartament





    Siperfaqja m²



    176





    Nr dhoma



    2+1





    Kati

    Kati

    21





    Cmimi Euro

    800000








    Tirana’s Rock – Apartament Modern 2+1 në Qendër për Shitje

    Sheshi Skënderbej, Tirana

    800,000 €

    Prezantimi i këtij apartamenti është një mundësi e veçantë për të jetuar në një nga kryeveprat më të reja të arkitekturës moderne në kryeqytet! "Shkëmbi i Tiranës", e dizajnuar nga studioja ndërkombëtare MVRDV, është një ndërtesë monumentale që do të ndryshojë përherë siluetën e qytetit. Me 24 kate dhe pamje mahnitëse, ky projekt ofron luks dhe stil të papërsëritshëm.

    Detajet e Apartamentit:

    • Dhomë Ndenjeje & Kuzhinë • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete • Lavanteri • Verandë

    Sipërfaqja Totale: 176 m² Sipërfaqja e Brendshme: 150 m² Kati: 22

    Ndodhet në katin e 22-të, ky apartament ofron pamje që të lë pa fjalë mbi qytet. Përfundimi i punimeve është parashikuar për vitin 2025 dhe ka mundësi pagese me këste!

    Pse të Zgjidhni Këtë Apartament?

    Sepse ky apartament është më shumë se një shtëpi – është një stil jetese unik. "Shkëmbi i Tiranës" është një vepër arti që kombinohet me jetën e përditshme, duke ofruar një përvojë të jashtëzakonshme.

    Me një lartësi prej 85 metrash dhe ballkone që krijojnë formën e kokës së Skënderbeut, kjo ndërtesë është një ikonë ndërkombëtare që do të jetë një simbol i krenarisë kombëtare dhe arkitekturës moderne.

    Kontaktoni për më shumë informacion dhe vizita: +355 068 201 9418

    Mos e humbisni mundësinë për të jetuar në këtë vepër të jashtëzakonshme arkitekturore!

    Cel. : 068 865 0363

     




    WhatsApp
Working...
X