Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Apartamente Ditore Me Qera
  Apartamente Ditore Me Qera
  Cmimi Euro

  36 €


  Ofrojme apartamente ditore me qira duke nisur nga 36€, vetem me 5 minuta distance nga sheshi Skenderbej. Apartamentet jane te reja, dhe cdo gje ne te. Apartamentet mund te merren me qira per 1 dite ose disa dite/jave. Kuzhine e kompletuar, dhome gjumi e kompletuar, me cdo gje te nevojshme per nje qendrim teper komod. Afer apartamenteve ndodhen supermarkete, lokale, restorante, dyqane, dhe eshte shume afer zones se bllokut dhe sheshit. Apartamentet ndodhen ne katin e pare te nje pallati. Nese jeni te interesuar te rezervoni mund te kontaktoni ne numrin qe eshte vendosur ktu.

  Cel. : +355 69 540 5289

   
  WhatsApp
Working...
X