Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Jepet shtepi me qera, Astir afer Vila L, 30 000 leke te reja

  Jepet shtepi me qera.
  Kushte shume te mira
  Shtepa, ka 2 dhoma, kuzhine, sallon, tualet
  sic shfaqen dhe ne videon e meposhtme.

  Zona: Astir, afer Vila L
  Te interesuarat jane te lutur te na kontaktojne ne Whatsapp: +355 68 821 2042


  WhatsApp
Working...
X