Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  2+1+2 per qira ne Unaze te re, afer hotel Martinaj
  Te Unaza e Re, rruga Teodor Keko, afer hotel Martiaj, ofrojme per qira apartament 2+1+2, me siperfaqe 125m2, kati i 9 me ashensor
  Organizimi: Sallon+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete
  Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe ka kondicioner ne cdo dhome
  I pabanuar me pare
  500€/Muaj

  Cel. : 0696750109

   
  WhatsApp  Klejdia Real Estate
  Rruga Myslym Shyri, Tiranë
  Tel: 0696750109
Working...
X