Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Jepet apartament 3+1 me qira tek Pazari i Ri
  Jepet me qera apartament 3+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues tek Pazari i Ri . Apartamenti organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne 1 soxhorno bashke me kendin e gatimit , 3 dhoma gjumi , 1 tualet me dritare , 1 ballkon dhe ka orientim nga lindja . Apartamenti eshte i mire arreduar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese komode . Apartamenti ndodhet vetem 4 min nga sheshi Skenderbej ne nje nga zonat me te kerkuara pasi ofron te gjitha
  Cmimi: 700 euro

  Cel. : 069 70 76 127

   
  WhatsApp
Working...
X