Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Qera Hyrje Private 2+1, Kinostudio,400 Euro
  Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Kinostudio,400 euro

  • Tipologjia: 2+1

  • Adresa: prane tv klan

  • I mobiluar

  • Kati 2

  • Vile 3 kateshe

  • 400 euro

  Informacion mbi Pronën:

  Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 140m².Ambienti jepet totalisht I modifikuar. Ka 2 dhoma gjumi , nje kuzhine dhome ndenje, tualet . Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

  © MORINA REAL ESTATE

  Cel. : 0694050128

   
  WhatsApp


  MORINA REAL ESTATE

  Rruga Bardhyl, nr.16, Tirane
  Rruga e Dibres, Farmacia 10, Kompleksi Arlis, Tirane
  Agjensi imobiliare "Morina Real Estate" ofron sherbime te ndryshme ne fushen e pronave. Shitje dhe qera apartamente, garzoniere etj.

  [email protected]  Listo pronat ne Shitje & Qera - MORINA REAL ESTATE
Working...
X