Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Qira, Apartament 2+1+Blk, Porcelan, 400 Euro
  Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Porcelan, 400 Euro  • Tipologjia: 2+1+Blk

  • Adresa: Rruga Marie Kraja

  • Kati 3

  •Siperfaqe 150 m²

  • 400 Euro  Informacione rreth prones:

  Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 150 m² dhe ndodhet në katin e 3 te nje Godine 3-Kateshe Banimi.

  Apartamenti jepet i mobiluar teresisht dhe ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti,ballkoni dhe gjithashtu ka edhe nje verande te madhe ne tarace e cila eshte pjese e apartamentit.  Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!  ©MORINA REAL ESTATE

  Cel. : 0692040509

   
  WhatsApp


  MORINA REAL ESTATE

  Rruga Bardhyl, nr.16, Tirane
  Rruga e Dibres, Farmacia 10, Kompleksi Arlis, Tirane
  Agjensi imobiliare "Morina Real Estate" ofron sherbime te ndryshme ne fushen e pronave. Shitje dhe qera apartamente, garzoniere etj.

  [email protected]  Listo pronat ne Shitje & Qera - MORINA REAL ESTATE
Working...
X