Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Qera, Apartament 1+1, Tek Pediatria, 350 Euro/Muaj
  Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, tek Pediatria, 350 euro/muaj

  Tipologjia 1+1
  Adresa: Rruga Ali Baushi
  I mobiluar
  Kati 1
  Pallat Egzistues
  Cmimi 350 euro/muaj  Informacion mbi Pronën:

  Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 57m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

  Për informacione më të detajuara na kontaktoni!  © MORINA REAL ESTATE

  Cel. : 0694050127

   
  WhatsApp


  MORINA REAL ESTATE

  Rruga Bardhyl, nr.16, Tirane
  Rruga e Dibres, Farmacia 10, Kompleksi Arlis, Tirane
  Agjensi imobiliare "Morina Real Estate" ofron sherbime te ndryshme ne fushen e pronave. Shitje dhe qera apartamente, garzoniere etj.

  [email protected]  Listo pronat ne Shitje & Qera - MORINA REAL ESTATE
Working...
X