Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Qera, Apartament 2+1, E Mobiluar, Yzberisht , 550 Euro
  Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Yzberisht prane rrethit

  • Tipologjia: 2+1

  • Adresa: 3 Deshmoret

  • E mobiluar

  • Kati i 6

  • Apartament

  •550 euro

  Informacion mbi Pronën:

  Jepet me qera apartament 2+1, 98 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Pallati I vitit 2023 me izolim termik dhe akustik

  Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

  © MORINA REAL ESTATE

  Cel. : 0694010930

   
  WhatsApp


  MORINA REAL ESTATE

  Rruga Bardhyl, nr.16, Tirane
  Rruga e Dibres, Farmacia 10, Kompleksi Arlis, Tirane
  Agjensi imobiliare "Morina Real Estate" ofron sherbime te ndryshme ne fushen e pronave. Shitje dhe qera apartamente, garzoniere etj.

  [email protected]  Listo pronat ne Shitje & Qera - MORINA REAL ESTATE
Working...
X