Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Apartament 2+1 Me Qera Tek Liqeni I Tiranes (ID B220702) Tirane.
  Apartament 2+1 Me Qera Tek Liqeni I Tiranes (ID B220702) Tirane.​Liqeni i Tiranes, Rruga Liqeni i Thate, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete me dritare, 2 ballkone, me siperfaqe 120 m2, kati i 2, pallat i ri, pa ashensor, 3 kondicioner, e mobiluar ne menyre bashkekohore. A.K.

  Tarife sherbimi agjensie gjysem qersaje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

  Jepet me qera 500 euro/muaj.
  Apartament 2+1 Me Qera Tek Liqeni i Tiranes (ID B220702) Tirane. - Bela Real Estate


  Liqeni i Tiranes, Rruga Liqeni i Thate, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete me dritare, 2 ballkone, me siperfaqe 120 m2, kati i 2, pallat i ri, pa ashensor, 3 kondicioner, e mobiluar ne menyre bashkekohore. A.K. Tarife sherbimi agjensie gjysem qersaje. Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit…
  belarealestate.al

  Cel. : 0699523604

   
  WhatsApp  Bela Real Estate +355 699523604

  Listo pronat ne Shitje dhe Qera nga Bela Real Estate
Working...
X