Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Rruga Pasho Hysa
  Rruga Pasho Hysa , disponojme per qera apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe 128 m2, kati 1 , pjese te nje vile dy kateshe dhe organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. Te perfshire ne cmimi dhe vend parkimi.

  Jepet 35.000 leke

  Cel. : 0693071222

   
  WhatsApp  Rruga George W. Bush, prane Parlamentit

  +355694332490 [email protected]

  Listo ofertat e My Home Real Estate
Working...
X