Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Qera, Apartament 2+1,Astir , 500 Euro/Muaj
  Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Astir , 500 euro/muaj

  Tipologjia 2+1+2
  Adresa: Mbrapa Bar Oslo
  I mobiluar
  Kati 7
  Pallat i Ri
  Cmimi 500 euro/muaj  Informacion mbi Pronën:

  Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 117m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni.

  Për informacione më të detajuara na kontaktoni!  © MORINA REAL ESTATE

  Cel. : 0694050127

   
  WhatsApp


  MORINA REAL ESTATE

  Rruga Bardhyl, nr.16, Tirane
  Rruga e Dibres, Farmacia 10, Kompleksi Arlis, Tirane
  Agjensi imobiliare "Morina Real Estate" ofron sherbime te ndryshme ne fushen e pronave. Shitje dhe qera apartamente, garzoniere etj.

  [email protected]  Listo pronat ne Shitje & Qera - MORINA REAL ESTATE
Working...
X