Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Apartament Me Qera 1+1, Xhamllik, 400 Euro
  Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Xhamllik, 400 euro

  • Tipologjia: 1+1

  • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim

  • e mobiluar

  • Kati 6 pa ashensor

  • 400 euro  Informacion mbi Pronën:

  Jepet apartament 1+1 ne katin e 6 te nje pallati me siperfaqe 60 m² ne.Ambienti eshte i organizuar nga dhoma e gjumit, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe 1 ballkon.  Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!  © MORINA REAL ESTATE

  Cel. : 0694050136

   
  WhatsApp


  MORINA REAL ESTATE

  Rruga Bardhyl, nr.16, Tirane
  Rruga e Dibres, Farmacia 10, Kompleksi Arlis, Tirane
  Agjensi imobiliare "Morina Real Estate" ofron sherbime te ndryshme ne fushen e pronave. Shitje dhe qera apartamente, garzoniere etj.

  [email protected]  Listo pronat ne Shitje & Qera - MORINA REAL ESTATE
Working...
X