Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Qera Pjese Vile 1+1 Laprake , 290 Euro
  Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 1+1 Laprake , 290 Euro

  Tipologjia: 1+1

  • Adresa: Rruga pandi dardha laprake tirane.prane kupoles,akses ne te gjitha linjat e urbanit.

  • E mobiluar

  • Shtepi private

  • Kati 1

  • 290 Euro

  Informacion mbi Pronën:

  Hyrja ndodhet ne laprake, eshte 1+1, 80 m2 dhe ndodhet ne kat te 1 te nje vile . Jepet totalisht i mobiluar . Hyrja perbehet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, dhe tualeti .

  Cel. : 0692040258

   
  WhatsApp


  MORINA REAL ESTATE

  Rruga Bardhyl, nr.16, Tirane
  Rruga e Dibres, Farmacia 10, Kompleksi Arlis, Tirane
  Agjensi imobiliare "Morina Real Estate" ofron sherbime te ndryshme ne fushen e pronave. Shitje dhe qera apartamente, garzoniere etj.

  [email protected]  Listo pronat ne Shitje & Qera - MORINA REAL ESTATE
Working...
X