Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 400 Euro
  Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Don Bosko, 400 Euro

  • Tipologjia: 1+1

  • Adresa: perball Kishes ne rruge Kryesore.

  •E mobiluar

  • Kati 3, me ashensor

  • Pallat i ri

  •400 euro

  Informacion mbi Pronën:

  Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 70 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

  Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

  © MORINA REAL ESTATE

  Cel. : 0692040258

   
  WhatsApp


  MORINA REAL ESTATE

  Rruga Bardhyl, nr.16, Tirane
  Rruga e Dibres, Farmacia 10, Kompleksi Arlis, Tirane
  Agjensi imobiliare "Morina Real Estate" ofron sherbime te ndryshme ne fushen e pronave. Shitje dhe qera apartamente, garzoniere etj.

  [email protected]  Listo pronat ne Shitje & Qera - MORINA REAL ESTATE
Working...
X