Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Me Qera: Kati 2-te i nje Vile ( 2+1+2wc & 3Ballkone + Parkim ) në Farkë të Madhe * Ne mes te Gjelberimit & Ajrit te Paster*








    Me Qera: Kati 2-te i nje Vile ( 2+1+2wc & 3Ballkone + Parkim ) në Farkë të Madhe * Ne mes te Gjelberimit & Ajrit te Paster*

















































    Tirane



    Tipi



    apartament





    Siperfaqja m²



    145





    Nr dhoma



    2+1





    Kati

    Kati

    2





    Cmimi Euro

    590








    Jepet Me Qira Kati 2 Një Vile ( 2+1+2wc & 3Ballkone + Parkim ) në Farkë të Madhe ( Pamje Fantastike në mes të Gjelbërimit & Qetësi Absolute) | PRIVATËSI pasi s'ka shtëpia afër, SIGURI & AJËR I PASTËR & rrugët e asfaltuara. 8 KM NGA QENDRA TIRANËS, 4 MIN NGA TEG DHE 6 MIN NGA MARTENITETI RI
    - Mobilim Modern, çdo dhomë me kondicioner dhe me dalje në Ballkon, Kuzhina e madhe dhe e gjitha e komplektuar, ambientet jane super te bollshme & Parkim i sigurtë.

    Q4740

    Te dhenat e ndarjes:

    - 1 Sallon + Kuzhinë
    - 2 Dhoma Gjumi
    - 2 Tualete
    - 1 Ballkon ( që është rreth e rrotull shtëpis)
    - 1 Korridor

    - Sipërfaqja Bruto : 145 m²
    - Sipërfaqja Neto : 134 m²
    - Vilë : E RE
    - Katet e Vilës : 3
    - Kati apartamentit : 2 nga Toka
    - Orientimi : Jug - Lindje - Perëndim
    - Viti ndërtimit : 2010

    - Vila është e përbërë nga 3 kate, kati 0 ka hyrje më vete jetojne 2 të moshuar, kati 3 jeton një person po me qira, dhe kati 2 bosh, që ka hyrje më vete.
    - Mundësi parkimi e sigurt brenda oborrit të vilës
    - Vila është bërë me sistem kapot nga jashtë dhe vetrata dopio xham termiko plastike
    - Mobilimi është i ri, kuzhina e kompletuar me çdo elektroshtëpiake si : lavastovilje, Frigorifer, Sobë, Pianurë, Aspirator, Lavatriçe etj.
    - Një ndër zonat më të mira për të jetuar afër dhe larg Qytetit.

    - ÇMIMI : 590€ ( diskutushëm)

    - PËR MË SHUMË INFO KONTAKT WHATSAPP OSE TEL 068 47 800 43

     




    Contact


    WhatsApp














    New Bllok - Real Estate
    Rr. Vaso Pasha, Bllok, Tirane
    [email protected]
Working...
X