Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Kerkojme operatorëve gjuha hungarezë, polakë, gjermanë dhe rumunë vetëm për aktivitetet e back office (me pagë më të lartë se mesatarja)

    Kerkojme operatorëve gjuha hungarezë, polakë, gjermanë dhe rumunë vetëm për aktivitetet e back office (me pagë më të lartë se mesatarja)



















    "threads"




    Pershendetje!
    Mas Net eshte nje call center Italiane prezent në Durres dhe Tirane prej 3 vitesh specializuar në e shitjeve per produktet e bukurise (Krem trupi, shampo, Krem anti-celulit, produkte humbje peshe etj etj
    Ofrohen vende pune ne gjuhen italiane ne kete fushatat e shitjeve per produktet e bukurise.
    Ne ju ofrojme pagese me 350 leke ora + bonus për shitjet deri në 2000€ në muaj.

    Kerkojme operatorëve gjuha hungarezë, polakë, gjermanë dhe rumunë vetëm për aktivitetet e back office (me pagë më të lartë se mesatarja)

    Smartworking ju lejohet mbas një periudhe pune prej të paktën 1/2 muajsh në prezencë.

    Ne ju kerkojme te keni njohuri ne perdorimin e kompjuterit, njohjes se gjuhes dhe te qenurit korrekt ne pune.

    Mos e humb kte shans!

    Cel. : 0698742205 Tirane

    Cel. : 0692065215 Durres

    Cel. : 0698742205

     


    "threads"





    WhatsApp
Working...
X