Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Kerkohen Operatore Telefonike | ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฒ๐Ÿ‡ซ Gjermanisht / Italisht / Greqisht / Spanjisht / Portugalisht / Frengjisht
  Ofrojm Vende Pune per Operatorรซ Telefonike ne fushen e shitjeve te Produkteve Health/Beauty.
  ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฆ ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ต

  Kriteret:
  ย– Te kene njohuri te mira te gjuhes perkatese.
  ย– Te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.
  ย– Te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.
  ย– Disponibilitet full time.
  ย– Me ose pa eksperience te meparshme ne Call Center.

  Turni i paradites:
  Nga e Hena ne te Premte 09:00-15:00 (6ore)
  e Shtuna 09:00-21:00 (12ore)
  e Diela Pushim

  Turni i mbasdites
  Nga e Hena ne te Premte 15:00-21:00 (6ore)
  e Shtuna Pushim
  e Diela 09:00-21:00 (12ore)

  Ofrohen:
  - Kushte shum te mira pune, ambjent dinamik dhe motivues.
  - Page baze 70.000 leke te reja.
  - Plus Bonuse shum motivuese ne bazฤ“ te performances.
  - Kontrate e rregullte pune, sipas legjislacionit Shqiptar.

  Adresa:
  Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori
  Tel/whatsupp: 0696398265


  WhatsApp

Working...
X